Polska, Rynek pracy

Jak ożywić rynek pracy?

Marcin / Grudzień 4, 2017
rynek pracy Szczecin

Niewątpliwie z bezrobociem należy walczyć wszystkimi dostępnymi metodami. Bardzo dobrze tę prawdę rozumieją w szczecińskim Urzędzie Pracy. Walka z bezrobociem nie jest tam bierna i nie polega jedynie na zarejestrowaniu osoby bezrobotnej, ale jest to walka aktywna.

Urząd Pracy w Szczecinie

Przede wszystkim Urząd Pracy w Szczecinie ma bardzo wiele zajęć aktywizacyjnych, z których osoby bezrobotne mogą, a nawet powinny skorzystać. To, na co warto zwrócić uwagę, to sam fakt, że zajęcia te prowadzone są w pełni profesjonalnie, dzięki czemu na pewno nie można powiedzieć, że jest to czas stracony.

Oprócz różnego rodzaju szkoleń i zajęć aktywizacyjnych, Urząd Pracy w Szczecinie proponuje osobom bezrobotnym różnego rodzaju dofinansowania, w tym na szczególną uwagę zasługuje dofinansowanie dla osób niepełnosprawnych. W tym wszystkim jednak nie idea jest najważniejsza, ale sposób, w jaki podchodzi się do problemu bezrobocia w Szczecinie.

Nie ma odbębniania swojej pracy i tym samym lekceważenia petentów. Mamy, więc sytuację, w której bezrobotni są obsługiwani jak należy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *