Rynek pracy

Agencje pracy tymczasowej w Krakowie

Marcin / Grudzień 14, 2017

Agencje pracy tymczasowej cieszą się obecnie ogromną popularnością, ponieważ to właśnie dzięki nim wiele osób może liczyć na znalezienie stałej pracy, co w obecnych czasach nie jest wcale takie proste. Na terenie Krakowa mieści się bardzo wiele tego typu agencji – zgłaszając się właśnie do nich można liczyć na znalezienie dobrej, ciekawej oraz dochodowej pracy.

Agencja pracy tymczasowej – Interkadra
Interkadra to Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego mieszcząca się w Krakowie na ulicy Wielickiej. Strona internetowa Interkadry oferuje znalezienie pracy nie tylko na terenie Krakowa, ale również w innych miastach oraz w innych województwach. Dzięki działalności Interkadry wiele osób może w łatwy a zarazem bardzo szybki sposób znaleźć wiele ofert pracy z różnych branż i dziedzin. Interkadra oferuje stały kontakt pracownika z pracodawcą, terminowe wynagrodzenia, sprawdzone i bezpieczne oferty pracy a także elastyczną formę zatrudnienia dopasowaną do twoich potrzeb.

O firmie
Interkadra jest znaną krakowską firmą zajmującą się agencją pracy oraz doradztwem personalnym. Swoim odbiorcom oferuje jasne i proste rozwiązania z zakresu poszukiwania pracy, rekrutacji, selekcji oraz leasingu. Posiada szeroko rozbudowany zarząd, w którym pracują wykwalifikowani specjaliści, dzięki czemu firma może cały czas skutecznie się rozwijać.

Możliwości pracy w Interkadrze
Interkadra jako prężnie działająca agencja pracy, sama również oferuje miejsca pracy w swoich szeregach. Jeśli jesteś osobą ambitną, kreatywną i wytrwale dążącą do celu, czujesz, że doskonale odnajdziesz się w branży usług personalnych i posiadasz doświadczenie – złóż swoją aplikację w Interkadrze. Bardzo możliwe, że uda ci się dołączyć do profesjonalnie działającego zespołu pracowniczego, dzięki czemu zdobędziesz nie tylko świetną pracę, ale również doświadczenie, doskonałe zarobki oraz nowe owocne znajomości.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *